FOTO: Twitter / Michal Runák

Slovenskí hokejisti si dnes po dni voľna stráveného na ambasáde v Helsinkách, opäť obuli korčule na nohy. Absolvovali spoločné tímové fotenie a takisto aj tréning pred zajtrajším zápasom „na život a na smrť“ proti Dánsku.

Pred samotným tréningom sa konalo spoločné tímové fotenie, ktoré nemôže chýbať na žiadnom veľkom podujatí reprezentácií. Naši reprezentanti už boli nachystaní, keď vtom zistili, že im niekto chýba.

Po fotení sa však už hokejisti s dvojkrížom na hrudi naplno koncentrovali na zajtrajší zápas, prakticky o všetko, proti Dánsku.

Netrénovali Minárik a Rybár

Brankár Patrik Rybár a takisto útočník Jakub Minárik sú zranení. Rybár takmer od začiatku šampionátu, keď odchytal dva zápasy, Minárik nenastúpil pre zranenie v minulom zápase proti Taliansku. Pozitívom však je, že obaja sa cítia lepšie, avšak ich štart v zajtrajšom zápase je málo pravdepodobný.

Otázny Pospíšil

Zdroj: IIHF Galleries

Po tom, čo hlavný tréner Craig Ramsay nenominoval Kristána Pospíšila na minulý zápas proti Taliansku pre skrat z prvej tretiny proti Kazachstanu, ostáva jeho štart aj pred zajtrajším duelom otázny. Ak by však dvadsaťšesťročný útočník do zápasu proti Dánom zasiahol, je pravdepodbné, že len z pozície trinásteho útočníka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *