FOTO: o2arena.cz

Už dnes 10. februára si pri príležitosti 25. výročia víťazstva českých hokejistov na olympiáde v Nagane zahrá proti sebe výber hviezd Česka a Slovenska. Dejiskom konania podujatia je pražská O2 aréna. Fanúšikovia môžu sledovať zápas od 18:30 na Joj Šport.

Na strane Česka by mal nastúpiť nestarnúci Jaromír Jágr, ktorý hrá už 35. profesionálnu hráčsku sezónu. Pozornosť bude určite ťahať aj momentálny asistent trénera v Litvínove Robert Reichel. Nesmieme opomenúť mená ako Petr Nedvěd, Jiří Tlustý a Jaroslav Hlinka. Brankárske obsadenie tvorí Dušan Salfický a Roman Čechmánek. Medzi trénermi českého tímu budú napríklad Martin Straka, Slavomír Lener, Martin Ručinský a ďalší.

Zdroj: Profimedia

Zostava Slovenska je rovnako plná legendárnych hráčov slovenského ľadového hokeja. V zápase by mali nastúpiť bratia Hossovci, Marián Gáborík a Richard Zedník či Richard Lintner. Okrem nich samozrejme úspešní Ľubomír Višňovský a Ladislav Nagy. Nemal by chýbať ani prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja, Miroslav Šatan. Karol Križan a Ján Lašák sa predstavia ako legendárni brankári tohto výberu. Medzi trénermi nájdeme Františka Hossu a Jána Filca.