Zdroj: thehockeynews.com

Už neostáva veľa dní do vypuknutia novej sezóny NHL. V poradí 107. ,,kapitola“ odštartuje už 10. októbra!

Predsezóna nastávajúcej sezóny NHL prináša viaceré prekvapenia a debakle. Aj keď sa Arizone u južanov pomerne darilo, po príchode domov utrpela prehru 0:7. Na návšteve u Texasanov neskórovali teda ani raz. V prvej tretine otvoril skóre Logan Stankoven. Po odmlke séria gólov Dallasu pokračovala v druhej tretine. O štyri góly sa postarali McKenzie, Steel, Harley a Stranges.

Šiesty gól pridal v poslednej časti stretnutia Scott Reedy a o presilovkový a posledný bod sa postaral už spomínaný Stankoven.

Úžasný zápas sme mohli vidieť v Scotiabank Saddledome aréne, v Calgary. Viac ako 15-tisícové hľadisko bolo svedkom rozbehnutého tímu Flames. Len v prvej tretine do bránky Vancouveru Canucks vsietili štyri góly. O tri body navýšili stav v druhej, strednej časti stretnutia. V dvanástej minúte bol na strane hostí vymenený brankár. Zachary Sawchenko bol zamenený za Lotyša Artursa Silovsa. Ani tretia tretina neskončila v prospech Canucks. Posledný, teda desiaty bod pridal na stranu Calgary hetrikový Matt Coronato.