ružička pospíšil slafkovský
Foto: X @Totik96

Z výhry sa nakoniec tešili Ružička s Pospíšilom, ked Calgary zvíťazilo nad Slafkovského Montrealom 2:1. Slafkovský aj Pospíšil si pripísali asistencie, Ružičkovi naopak asistenciu pri neuznanom góle spoluhráča vymazali zo štatistík.

Slafkovský ukončil 4-zápasové suchoty bez bodu a pripísal si už druhú asistenciu v sezóne. Za svoj výkon bol Slafkovský ocenený postom tretej hviezdy zápasu. Prezentoval sa aj strelou, blokom a štyrmi bodyčekmi, s ktorými viedol zápas. 

Martin Pospíšil asistoval pri góle Connora Zaryho, ktorý svojim druhým bodom v zápase rozhodol o výhre Calgary 2:1 nad Montrealom. Pospíšilovi sa od nastúpenia do najlepšej hokejovej ligy darí- patrí k najproduktívnejším nováčikom mesiaca. V štatistikách ma za sebou 5 stretnutí- a k tomu už 4 body! Robert Munnich skonštatoval: „Connor Zary a Martin Pospíšil neprestávajú udivovať. Zary dnes s dvoma primárnymi bodmi. Pospíšil zaznamenal asistenciu a bol nebezpečný celý večer. Aj naďalej je jedným z najnebezpečnejších ofenzívnych hráčov Flames.“


Ružička nebodoval v posledných siedmich dueloch.